2013 mezuniyet trendlerinde kombinler

2013 mezuniyet trendlerinde giyebileceğiniz mezuniyet kombinleri 2013.. mint yeşili, pastel renkler, pembeler, şık takılar, mini ama gösterişli çantalar, piliseliler, mini abiyeler, romantik topuklular, çiçek desenli ayakkabılar, neon renkli takılar, tüllü tokalar, şık taşlı taçlar, boncuklu, incili yakalar.. 2013 mezuniyet trendlerinden sadece birkaçı..

 Mezuniyet Önerileri

Mezuniyet dönemine girmiş bulunuyoruz. Gençlerimiz ne giysek, ne taksak, saçımızı nasıl yapsak derdine düştü bile. Lidyana’dan takı önerileri ile mezuniyet partinizde şıklığınıza şıklık katacaksınız.

Öncelikle nasıl bir kıyafet tercih edilebilir bundan bahsedelim. Böyle gençliğin vurgulandığı ve gençlerin katıldığı bir gecede abiye, ağır kıyafetlerden uzak durulmalı. Bu nedenle alışverişinizi bu tarz kıyafetler satan yerlerden değil, her zaman alışveriş yaptığınız günlük elbiseler de satan mağazalardan yapmanızı öneriyoruz.

mezuniyet elbiseleri 2013

Renk seçiminde ise önerimiz 2012 sezon renklerini tercih etmeniz. Mint yeşili, tercih edebileceğiniz en gözde renk. Bunun dışında pastel tonlarında elbiseler de seçebilirsiniz.

2013 mezuniyet kıyafetleri

2013 mezuniyet elbiseleri

Ayakkabı seçiminde ise mevsime uygun, yine ağır olmayan ayakkabılar seçebilirsiniz. Ağır görünümlü platform ve stilettolardan uzak durulmalı. Renkli, neşeli ya da sade ayakkabılar seçilebilir, babet de seçtiğiniz elbise modeline uygun olduğu sürece tercih edilebilir. 2013 mezuniyet ayakkabıları

Çanta seçiminde elbiselerimize uygun olarak çok ağır olmayan, küçük çantalar tercih edilebilir. Mezuniyet önerilerinde gördüğünüz tüm çanta, takı ve aksesuarları lidyanada bulabilirsiniz.

mezuniyet kıyafetine gidecek çantalar

Mezuniyette kolye tercihi önemlidir. Eğer seçtiğiniz elbise kolyeye uygun bir elbise ise aşağıdaki seçeneklerden birini seçip kıyafetinizi renklendirebilirsiniz:

2013 mezuniyet aksesuar

Mezuniyet eğlenceniz için seçtiğiniz bileklikler ve bilezikler de kıyafetinizin ruhuna uygun seçilmelidir. mezuniyet partisi için takılar

Küpe kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta, küpe ile kolyenin birlikte kullanılmamasıdır. Bu gözü yoracak, sizi çok ağır gösterecektir. Bu nedenle kolye tercih ediyorsanız küpe seçimi yapmamalısınız ama eğer seçtiğiniz kıyafet, kolye kullanımına müsait değilse hiç çekinmeden şık bir küpe seçebilirsiniz:

küpe modelleri 2013

Mezuniyet için yüzük de tercih edebilirsiniz. Çok iri taşlı yüzüklerden seçmemeye, ince altın olanları seçmeye özen gösterebilirsiniz:

mezuniyet yüzükleri 2013

Saat, şıklığı tamamlayan önemli bir detay olmasına rağmen böyle bir gece için pek tercih edilmeyebilir. Yine de uyumlu saatler olduğu da unutulmamalı, saatler de kontrol edilmelidir. Şıklığınızı bir bilezik yerine uygun bir saatle de tamamlayabilirsiniz:

mezuniyette takılabilecek şık saater

Son olarak farklı aksesuarlardan bahsetmek istiyoruz. Saçınız için kullanabileceğiniz farklı aksesuarlarla gecenin gözdesi olabilirsiniz.

mezuniyete uygun takılar 2013

Mezuniyet gecesi en şık siz olacaksınız. Doğru giysi, doğru ayakkabı ve doğru takılar ile şıklığınızla geceye damga vuracaksınız.

2013 mezuniyet trendlerinde kombinler” üzerine bir düşünce

  1. Geri izleme: forever new mezuniyet elbisesi hediyeli |

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir