Kategori arşivi: abiye modelleri

2015 mezuniyet elbiseleri

8. sınıf ortaokul, lise, üniversite.. mezuniyet vakti geldi çattı. her zaman yaşanmayacak bir heyecan olması ve hayatta bir kez yaşanması dolayısıyla genç kızlar mezuniyetlerinde giyebilecekleri güzel mezuniyet elbiseleri ve mezuniyet kıyafetleri arıyor. pişti olmamak için haklı olarak farklı ve kimsede olmayan mezuniyet elbisesi modelleri arıyorlar. görmek için tıklayınız >> 8.sınıf mezuniyet elbiseleri 2015

bu nedenledir ki; mezuniyette nasıl giyinsem, mezuniyette ne giysem, mezuniyet gecesinin yıldızı nasıl ben olurum sorusu akıllarını aylar öncesinden kurcalıyor 🙂 görmek için tıklayınız >> mezuniyet gecesi elbiseleri aslında forever new mezuniyet elbisesi denilince ilk akla gelen elbise markalarından biri, ancak birbirinden farklı ve çeşitli modelleri bulunduğundan pişti olma şansınız az da olsa düşük diyebilirim 🙂 görmek için tıklayınız >> kep töreni için elbiseler

2015 mezuniyet elbiseleri

tesettür mezuniyet elbiseleri pudra renginin revaçta olduğu 2015 mezuniyet elbisesi modelleri arasında genç kızlara en uygun özel gün elbisesi renkleri olan mint yeşili, pastel sarı, bebe mavisi, leylak rengi, nar çiçeği ve mercan rengi mezuniyet elbiselerinde en trend mezuniyet elbiseleri uzun maksi elbise modelleri. görmek için tıklayınız >> kabarık mezuniyet elbiseleri bileğe kadar uzun mezuniyet elbiseleri yanında, önü kısa arkası uzun, diz üstü, diz altı ve en son olarak kısa/mini mezuniyet elbiseleri de Türk genç kızları tarafından en çok tercih edilen mezuniyet gecesi elbise çeşitleri..

işte sizlere 2015 mezuniyet elbiseleri ile yapılan mezuniyet kombinleri, resim galerisinde üzerinde tıklayarak büyük görüntüleyebilirsiniz..

görmek için tılklayınız >> mezuniyet partisinde ne giyilir? ve havuz başı partisinde ne giysem? 

Armine 2015 Yaz Elbise Kap Tunik

Armine giyimin en yeni çıkan koleksiyonundan en yeni tesettür kıyafetleri burda. 2015 armine ilkbahar yaz koleksiyonunda en güzel tesettür elbiseler, en güzel tesettür kaplar, en güzel tesettür pardüseler, en güzel tesettür feraceler, 2015 uzun etek modelleri, 2015 pantolon etek modelleri, 2015 tunik modelleri yine çok hoş, çok havalı. renklerin içinden en moda olanları seçilmiş ve en trend detaylar ile buluşturulmuş. 2015 yaz tesettür modası armine giyim ile daha güzel, daha şık ve daha genç tesettür..

Armine yeni sezon 2015 yaz koleksiyonu tunik modelleri

Armine 2015 Yaz Elbise Kap Tunik

en trendy kapalı hanım sen olmak istiyorsan tesettür giyim modellerini incele, mutlaka sana uygun parçalar bulacaksın!

yeni tesettür nişanlık modelleri

en güzel tesettür kırmızı nişanlık başıgün geçmiyor ki tesettür butikleri ve modaevleri çoğalmasın, birbirinden güzel nişanlıklara yenileri eklenmesin. kapalı kabarık nişanlıklar, kapalı prenses nişanlıklar, sade düz ya da abiye kapalı nişanlıklar.. modelleri, renkleri, desen ya da işlemeleri farklı olabilir ancak hepsinin ortak noktası çok güzel ve gerçekten şahane olmaları.. yeni tesettür nişanlık modelleri kabarık, prenses, işlemeli, gipürlü, dantelli, drapeli, nakışlı, tüllü, karpuz kollu, prenses kollu, hakim yakalı, kaftan tarzı olabilirken, renklerde pudra, pembe, mint, mercan, fuşya, zümrüt ve bordo ile altın/dore işlemeli nişanlıklar kendini bir adım öne çekmiş. hepsi de çok güzel..

yeni tesettür nişanlık modelleri