Kategori arşivi: en tendy sen ol blog

Victoria’s Secret Sara Sampaio tanıtımıyla Very Sexy Now parfüm koleksiyonu

Sara Sampaio 2016 yaz parfümleriVictoria’s Secret Sara Sampaio tanıtımıyla Very Sexy Now parfüm koleksiyonu

Victoria’s Secret‘ın yaz aylarını karşılarken tüm egzotikliği ve kışkırtıcılığıyla vazgeçilmez aksesuarınız olacak Sara Sampaio’nun tanıtımıyla Very Sexy Now parfüm koleksiyonu çıktı..

Sıcak. Baştan çıkarıcı. Egzotik. Issız adaların bu etkileyici özelliklerinden ilham alan en seksi yaz kokusu..!
Tropikal bir adanın, uzun bembeyaz kumlarla kaplı ıssız kumsalında, güneşin ışıltılarının yansıdığı sonsuzluğa uzanan turkuaz suları hayal edin.
Okyanus esintisinde yüzen pembe nilüfer çiçeklerinin kokusu, yanı başınızdaki hindistan cevizi sütü ve egzotik meyveler ile size eşlik ediyor.
Beyaz misk aroması ve sıcak kum esintisinin hassas cildinize nazik dokunuşu… Egzotik adaların tüm notlarını harmanlayan 2016 “Very Sexy Now” limitli koleksiyonuyla yazın en seksi kokusunu yarattık.
Very Sexy Now: Egzotik kokusuyla baştan çıkarıcı!
Koku Ailesi: Meyveli & Çiçeksi
Koku Notaları: Hindistan Cevizi Sütü, Pembe Nilüfer Çiçeği, Sıcak Kum Etkisi

Very Sexy Now parfüm fiyatları

50ML Eau de Parfum: 249TL
100ML Eau de Parfum: 339TL
Vücut Losyonu: 99TL
Mist: 119TL
Seyahat boyu Mist: 65TL

tiret yol kom :)

şimdi bu başlık da ne böyle diyenleriniz olabilir, olacaktır, olmalıdır 🙂 çünkü gerçekten ilgi uyandıran bir başlık hiç kimse itiraz etmesin lütfen :p kabul edelim ki oldukça dikkat çekici ve merak uyandıran bir başlık tiret yol kom 🙂 peki tiretyolkom nedir neyi simgeler tarihçesi nedir ya da neyle giyilir nasıl kombinlenir :)) hani blog formatımıza uygun olsun babında uzatıyorum ama tiret yol kom sadece ve sadece bloğumun en çok aranan kelimeler istatistikleri arasında bulduğum sevimli bir kelime. kısacası trendyol com olmuş tiret yol kom 🙂 aynı annemin trendyol’a tren yol demesi gibi bir şey :)))))) benim blog adım da en trendy sen ol ne var yani 😛 trendyola benziyor 🙂 sadede geleyim bu yazıyı sadece bu arama kelimesi hoşuma gittiği için yazdım, dağılabilirsiniz :p

Tozlu Giyim 2015 Anneler Günü İndirimi

Anneler günü için geri sayım başladı. Tozlu’nun 10 Mayıs 2015 Anneler Günü’ne özel kampanyası ile birbirinden güzel Tozlu Giyim indirimli anneler günü hediyeleri sizleri bekliyor. Annenizin güzelliğine güzellik katacak, hatırlanmanın mutluluğunu yaşatacak yüzlerce ürüne Tozlu.com’un anneler günü özel kategorisinden ulaşabilirsiniz. Üstelik yüzde 86’ya varan indirim fırsatı ve kapıda ödeme kolaylığı ile…

Tozlu Giyim 2015 Anneler Günü İndirimi Tozlu.Com’da!

Bu yıl Anneler Günü’nde annenizi mutlu etmenin en güzel ve keyifli yolu Tozlu.com’dan geçiyor. Yaz mevsiminin sıcaklığını Tozlu’nun bin bir hediye seçeneği ile annenize hissettirin. Renk renk elbiselerden güneş gözlüklerine, şıklığınızı tamamlayacak aksesuarlardan şık çantalara binlerce çeşit hediye Tozlu.com’un Anneler Günü kategorisinde.

Tozlu Giyim 2015 Anneler Günü İndirimi 001 Tozlu Giyim 2015 Anneler Günü İndirimi 002 Tozlu Giyim 2015 Anneler Günü İndirimi 003 Tozlu Giyim 2015 Anneler Günü İndirimi 004 Tozlu Giyim 2015 Anneler Günü İndirimi 005 Tozlu Giyim 2015 Anneler Günü İndirimi 006 Tozlu Giyim 2015 Anneler Günü İndirimi 007