Kategori arşivi: gelinlikler

gelin makyajı nasıl yapılır en basit anlatım

gelin makyajı nasıl yapılır en basit anlatım

evde kendi makyajını kendi yapmak isteyen gelinleri kesinlikle destekliyorum. hele de buğulu dumanlı göz makyajı ve natürel doğal makyajlar yapmayı biliyorsanız evde gelin makyajı yapmanızı ben de öneririm -kuaföre bir ton para bayılmamak için 🙂 işte gelin makyajı nasıl yapılır en basit anlatımıyla videolu gelin makyajı yapımı.

Okumaya devam et

en güzel çocuk gelinlik modelleri

pembe gelinlik modellerigelinlik denen evlilik kıyafeti kız çoçukları için gelinlik olunca, resimlerine bakmak daha da bir keyifli oluyor 🙂 sizler için internetten avrupa gelinlik markalarından derlediğim bu gelinlik modelleri çoçuklar için inanılmaz bir sevinç kaynağı olacak. kız çocuklarının düğünlerdeki gelinlere imrenerek gelinlik giymek istediğini hepimizi biliyoruz öyle değil mi? 🙂 laf aramızda, kızınız bu çocuk gelinlik resimlerindeki bir gelinliği gideceğiniz düğün davetinde giyecek olsa, gelini kıskandırabilir benden söylemesi :)) öyle güzeller ki hepsi de!! bana göre 2013’ün en güzel çocuk gelinlik modelleri..

en güzel çocuk gelinlik modelleri

en şık renkli çocuk gelinlikleri 2013

Okumaya devam et

indirimli gelinlikler oleg cassini’de!

en beğendiğim gelinlik markalarından biri olan oleg cassini online satışa özel 2012 gelinlik modellerinde %75’e varan indirimler yapmış. sonbahar ve kış gelinleri bu indirimi kaçırmasın derim. (oleg cassini koleksiyonlarındaki gelinlik modellerinin tesettüre uygun gelinlikleri bulunmuyor. belki daha sonraki yeni sezonlarında kapalı gelin adaylarını da düşünür ve oleg cassini koleksiyonları için tesettürlü gelinlik modelleri de tasarlarlar… yani umarız…)

indirimli gelinlikler oleg cassini’de!