Kategori arşivi: tesettür giyim

bayramlık kıyafetlerde hediyeli kampanya

Muhafazakar giyimin Türkiye’deki lider markası modanisa yeni sezon sonunu bayramlık kıyafetlerde hediyeli kampanya fırsatları ile kapatıyor. Modanisa’dan bayramlık alışverişi yapanlar, tüm ürünleri kapsayan % 80’e varan indirimin yanı sıra, kısa bir süre devam edecek olan “3 ürün alana 1 ürün hediye” kampanyasından da yararlanabilecek.

bayrama özel kampanya: 3 alana + 1 hediye

bayrama özel indirimli bayramlıklar

bayrama özel indirimli bayramlık kıyafetler arayanlara, Modanisa’dan bayrama özel indirim fırsatları! 3 ürün alana 1 ürün hediye.. Üstelik, % 80’e varan sezon sonu indirimli fiyatlar üzerinden..

tıkla, kampanyadan yararlan! (kampanya eğer uzatılmazsa 7 eylül 2015 tarihinde bitiyor)

 

2015 mezuniyet elbiseleri

8. sınıf ortaokul, lise, üniversite.. mezuniyet vakti geldi çattı. her zaman yaşanmayacak bir heyecan olması ve hayatta bir kez yaşanması dolayısıyla genç kızlar mezuniyetlerinde giyebilecekleri güzel mezuniyet elbiseleri ve mezuniyet kıyafetleri arıyor. pişti olmamak için haklı olarak farklı ve kimsede olmayan mezuniyet elbisesi modelleri arıyorlar. görmek için tıklayınız >> 8.sınıf mezuniyet elbiseleri 2015

bu nedenledir ki; mezuniyette nasıl giyinsem, mezuniyette ne giysem, mezuniyet gecesinin yıldızı nasıl ben olurum sorusu akıllarını aylar öncesinden kurcalıyor 🙂 görmek için tıklayınız >> mezuniyet gecesi elbiseleri aslında forever new mezuniyet elbisesi denilince ilk akla gelen elbise markalarından biri, ancak birbirinden farklı ve çeşitli modelleri bulunduğundan pişti olma şansınız az da olsa düşük diyebilirim 🙂 görmek için tıklayınız >> kep töreni için elbiseler

2015 mezuniyet elbiseleri

tesettür mezuniyet elbiseleri pudra renginin revaçta olduğu 2015 mezuniyet elbisesi modelleri arasında genç kızlara en uygun özel gün elbisesi renkleri olan mint yeşili, pastel sarı, bebe mavisi, leylak rengi, nar çiçeği ve mercan rengi mezuniyet elbiselerinde en trend mezuniyet elbiseleri uzun maksi elbise modelleri. görmek için tıklayınız >> kabarık mezuniyet elbiseleri bileğe kadar uzun mezuniyet elbiseleri yanında, önü kısa arkası uzun, diz üstü, diz altı ve en son olarak kısa/mini mezuniyet elbiseleri de Türk genç kızları tarafından en çok tercih edilen mezuniyet gecesi elbise çeşitleri..

işte sizlere 2015 mezuniyet elbiseleri ile yapılan mezuniyet kombinleri, resim galerisinde üzerinde tıklayarak büyük görüntüleyebilirsiniz..

görmek için tılklayınız >> mezuniyet partisinde ne giyilir? ve havuz başı partisinde ne giysem?