Kategori arşivi: trendyol

haftasonu ofis kombinleri

2014 kış modası trendyol mağazası maslak

haftasonu kombini ve ofis kombinleri. trendyol ve modagram markalarından derlenmiştir ve kıyafetlerin fiyatları o sitelere aittir. (kombindeki ürünler en trendy sen ol’da satılmamaktadır.) daha önce yazmıştım, trendyol store maslakta açıldı. trendyol.com;  maslak modagram mağazasında, cuma günlerine özel 2.ürüne %20 indirim kampanyası başlattı.

haftasonu kombini

2014 kış modası haftasonu kombini

trendyol store maslak

ofis kombini

2014 kış modası ofis kombini

 

Trendyolun ilk mağazası maslakta açıldı

trendyol ilk mağazasını açtıtrendyol store maslakTrendyol ilk mağazası trendyol store mağazasını eylülde maslakta açtı. Online vip satış yapan trendyol.com’un daha önce herhangi bir mağazası bulunmamakta ve bu nedenle birçok müşteri kaybetmekteydi. Trendyol ailesi bu ciro kaybını göz ardı etmedi ve geçtiğimiz eylül ayında parasına para katacak bir şıne açtı. Trendyol maslak ofisinin bulunduğu noramin iş merkezinde açılan ilk trendyol mağazasında; “milla by trendyol” ve “modagram” gibi trendyol markalarının bu yılın modası ve bu yılın trendi yeni sezon koleksiyonları (kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuarlar) yer alacak. Dolayısıyla indirimli ve outlet ürünler sadece belirli günler olacak. Trendyol mağazasında “stil günleri” ve “randevuyla kişiye özel stil danışmanlığı” gibi hizmetler yer alacak.

trendyola üye olmak için tıklayınız

trendyol outlet bebek-çocuk ürünleri fiyatları

 bücürük outlet çocuk ürünleri trendyolda hello kitty bebek çocuk bikini mayo fiyatları

trendyol outlet çocuk indirimli fırsat ürünleritrendyoldan müşterilerine muhteşem fiyatlarıyla süper indirimlerle en ucuza ve en kalitesi sunulan, en sevilen ve en beğenilen bebek çocuk kıyafetleri ayakkabıları sandaletleri oyuncakları mayoları bikinileri vs. çocuk bebek ürünleri markalarının en çok satılan parçalarından oluşan trendyol çocuk outlet butiğindeki çok özel bayram fiyatlarını her zamankinden de büyük indirimlerle internetten satın alabilirsiniz. Asla vazgeçilemeyen bebek giyim çocuk kıyafet markaların modası geçmeyen en güzel ve en cici modellerine şok indirimlerle çok çok ucuza fiyatına sahip olma fırsatını kaçırmayın!

trendyol outlet bebek-çocuk ürünleri fiyatları

trendyol outlet çocuk kıyafetleri panço bebek çocuk giyim ürünleri

trendyol outlet ürünleri 0-12 benetton bebek çocuk kıyafetleri

trendyol indirimli çocuk butikleri