Kategori arşivi: trendyol

tiret yol kom :)

şimdi bu başlık da ne böyle diyenleriniz olabilir, olacaktır, olmalıdır :) çünkü gerçekten ilgi uyandıran bir başlık hiç kimse itiraz etmesin lütfen :p kabul edelim ki oldukça dikkat çekici ve merak uyandıran bir başlık tiret yol kom :) peki tiretyolkom nedir neyi simgeler tarihçesi nedir ya da neyle giyilir nasıl kombinlenir :)) hani blog formatımıza uygun olsun babında uzatıyorum ama tiret yol kom sadece ve sadece bloğumun en çok aranan kelimeler istatistikleri arasında bulduğum sevimli bir kelime. kısacası trendyol com olmuş tiret yol kom :) aynı annemin trendyol’a tren yol demesi gibi bir şey :)))))) benim blog adım da en trendy sen ol ne var yani 😛 trendyola benziyor :) sadede geleyim bu yazıyı sadece bu arama kelimesi hoşuma gittiği için yazdım, dağılabilirsiniz :p

haftasonu ofis kombinleri

2014 kış modası trendyol mağazası maslak

haftasonu kombini ve ofis kombinleri. trendyol ve modagram markalarından derlenmiştir ve kıyafetlerin fiyatları o sitelere aittir. (kombindeki ürünler en trendy sen ol’da satılmamaktadır.) daha önce yazmıştım, trendyol store maslakta açıldı. trendyol.com;  maslak modagram mağazasında, cuma günlerine özel 2.ürüne %20 indirim kampanyası başlattı.

haftasonu kombini

2014 kış modası haftasonu kombini

trendyol store maslak

ofis kombini

2014 kış modası ofis kombini

 

Trendyolun ilk mağazası maslakta açıldı

trendyol ilk mağazasını açtıtrendyol store maslakTrendyol ilk mağazası trendyol store mağazasını eylülde maslakta açtı. Online vip satış yapan trendyol.com’un daha önce herhangi bir mağazası bulunmamakta ve bu nedenle birçok müşteri kaybetmekteydi. Trendyol ailesi bu ciro kaybını göz ardı etmedi ve geçtiğimiz eylül ayında parasına para katacak bir şıne açtı. Trendyol maslak ofisinin bulunduğu noramin iş merkezinde açılan ilk trendyol mağazasında; “milla by trendyol” ve “modagram” gibi trendyol markalarının bu yılın modası ve bu yılın trendi yeni sezon koleksiyonları (kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuarlar) yer alacak. Dolayısıyla indirimli ve outlet ürünler sadece belirli günler olacak. Trendyol mağazasında “stil günleri” ve “randevuyla kişiye özel stil danışmanlığı” gibi hizmetler yer alacak.

trendyola üye olmak için tıklayınız