Etiket arşivi: 2012 tesettür modası

2012 ilkbahar yaz tesettür giyim trendleri

Pastel renklerdeki sade şıklığın renkli yüzü Gazzella 2012 ilkbahar yaz koleksiyonu modelleri… Yenimoda.com‘un en beğenilen markalarından Gazzella’nın ilkbahar yaz 2012 yeni sezon ceket, yeni sezon etek, yeni sezon tunik, yeni sezon takım elbise ve yeni sezon bluzleri indirimli kampanyalı fiyatlarıyla Yenimoda.com‘da! Acele edin, gazzella etekleri, elbiseleri, bluzleri, tunikleri, ceketleri bedeniniz tükenmeden hemen alın :)

ben gazzella 2012 ilkbahar yaz koleksiyonunda en sevdiğim kıyafet renkleri olan ve tesettüre çok uygun renkler olduğunu düşündüğüm pastel renklere yer verildiğini görünce çok mutlu oldum açıkçası. pastel renklerdeki kapalı giyim kıyafetlerinin yanı sıra, tesettürlü denizci kombini (marine kombinasyon) yapabileceğiniz etek ve ceketlerin de bulunması modası hiç geçmeyen “hemen hemen” her yaz trendler arasında boy gösteren lacivert kırmızı beyaz kombinler yapmamızı sağlıyor.

2012 ilkbahar yaz tesettür giyim trendleri

tekbir giyim 2012 yeni sezon koleksiyonu

tekbir giyim 2012 yeni sezon koleksiyonu görücüye çıkalı birkaç ay oldu, mart ayında da 2011-2012 sonbahar kış koleksiyonu ürünlerinde net %50 indirim yapıldı tekbir mağazalarında ancak ben daha yazmaya yeni vakit bulabildim.

tekbir giyim 2012 yeni sezon koleksiyonu

tekbir tesettür giyim bilindiği gibi Türkiye’de tesettür modası denen kavramı ortaya çıkaran ilk tesettür giyim ve eşarp markası. ancak ne yazık ki “bana göre” kendilerinden yıllar sonra piyasaya çıkan ve kendilerinden daha az kaliteli olan bazı tesettür firmaları gerek reklamlar, gerek sosyal medyası ve gerekse online satış mağasındaki çeşitlilikte tekbir giyimden çok çok önde. tekbir giyimin bence en büyük eksiği şuan online satış mağazasında sadece tekbir eşarp modelleri ve tekbir ipek şallarını satması. bundan sonrası ise facebook ve twitter sayfalarının yeterince sosyal olmaması.

tekbir giyimin en kısa zamanda yeni sezon koleksiyonu olan 2012 ilkbahar yaz ürünlerine, sezon sonu pardesü, kap, takım elbise, etek, ceket, hırka, tunik modellerine ve erkek koleksiyon ürünlerindeki kıyafetlere online satış mağazasında yer vermesini bekliyoruz tesettür modası takipçileri ve müşterileri olarak..

tekbir giyim 2012 yeni sezon defilesi

kap modelleri ve fiyatları 2012

yeni kap modelleri ve fiyatları 2012

en yeni çıkan ilkbahar yaz koleksiyonlarından kap modelleri ve fiyatları 2012. Setrms ve Seves kalitesi yenimoda.com’un “Kappy” kampanyasında buluştu. en yeni kaplar, ceketler ve pardesüler… Üstelik tümü %85’e varan Yenimoda indirimli fiyatlarıyla. Adetler sınırlı, elinizi çabuk tutun. 32,5 TL’den başlayan kap fiyatlarını kaçırmayın. online satış için tıklayın.

kap modelleri ve fiyatları 2012

Okumaya devam et