Etiket arşivi: bu yılın moda renkleri

Gülse Birsel LCW 2013 Yaz Kombinleri

siyah beyaz çizgili modası 2013 yazGülse Birsel LCW markasının 2013 İlkbahar Yaz kadın yüzü oldu. Gülse Birselin LCW 2013 yeni sezon katalog ürünlerinden oluşmuş kombinlerini aşağıda görebilirsiniz.  LCW 2013 Yaz ürünleri yaz modasından çizgiler içeriyor. siyah beyaz çizgili gömlek ve siyah beyaz çizgili tayt pantolon modası, beyaz pantolon modası, pitikareli gömlekler, pötikare desenli kıyafetler, lacivert üzerine puanlı elbiseler, açık mavi denim gömlekler ve skinny jeanler..

Gülse Birsel LCW 2013 Yaz Kombinleri

2013 kayra yeni sezon modelleri

kayra 2013 yaz kaplar

2013 kayra yeni sezon modelleri çıktı. en güzel tesettür kıyafetlerini bulabileceğiniz kapalı ve mütedeyyin hanımların tercihlerinden bir marka olan kayra tesettür markasında, çok şık ve ince tasarımlar mevcut bu yeni sezonda. 2013 kayra yeni sezon koleksiyonunun adı kelebekler. içinde kelebek olan bir koleksiyon da elbette kelebekler kadar güzel ve ince olur.

kayranın en yeni modelleri gerçekten kelebekler kadar güzel. beyaz, ekru, bej, kremrengi gibi byeaz tonları bu yazın en trend renkleri olunca kayranın en yeni modellerinde de kendisini gösteriyor. bu yazın moda renkleri arasında mavinin çivit, kobalt, saksa çalan tonları ile nil yeşiline çalan yeşil tonları da var.2013 yazının en trend renklerinde neon renkler olduğunu da eklemeliyim. ancak tesettür markaları neon renklere pek sıcak bakmıyor olmalılar ki genellikle daha pastel ve daha çok sık tercih edilen renkleri koleksiyonlarına katıyorlar. neon renkleri kullanmak isteyen kapalı hanımlar, aksesuar ve eşarp, şal seçimlerinde neonu kullanabilirler.

2013 kayra yeni sezon modelleri

bu yazın moda rengi neon

neon rengi retro bir tarzı benimsemiş, biraz salaş biraz hippi takılan modaseverlerin bu yaz da gözdesi olacak. neon renkleri bilindiği gibi capcanlı ve rengin adeta cılkının çıkartıldığı fosforlu renkler oluyor. bu yazın moda rengi neon rengi arasında neon pembe, neon sarı, neon yeşil, neon mavi ve neon turuncu oluyor genellikle. beyaz, kemik rengi ve ecru neon renkleriyle kullanılabilecek renklerin en başında geliyor. kış için değil ama özellikle yaz ve sonra ilkbahar için neon rengi kesinlikle iyi bir seçim olabilir kombinleriniz için!!

bu yazın moda rengi neon