Etiket arşivi: bu yılın tesettür modası

Alvina Giyim 2015 Yaz

Alvina giyimin kalitesini ürünlerini satın alanlar mutlaka biliyordur, ama bilmeyenler de bence mutlaka satın alıp kendileri karar vermeliler. Çok zarif tasarımlı 2015 Alvina abiye modelleri, yazlık elbiseler, genç işi çok şık tunikler, ferace, pardesü, yazlık kaplar, uzun yelekler, yeni sezon etekler gibi bir çok farklı tasarım 2015 yazında sizlerle olacak.

alvina giyim 2015 yaz modelleri

Alvina Giyim 2015 Yazlık Kıyafet Koleksiyonu

Alvina 2015 yaz kataloğu geçikmeli olsa da nihayet tanıtıldı. Parça parça tanıtım yapıldığı için tamamına yakınını göremeden siteye eklememiştim. Bugün 2015 Alvina koleksiyonunun büyük bir kısmına ulaşınca sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Henüz online satış mağazalarında satışının başlamamış olması nedeniyle fiyatları hakkında bilgi sahibi olamadık. İlerleyen günlerde fiyat bilgilerine ulaşınca yazıyı güncelleyip burdan sizlere Alvina kıyafet fiyatlarını duyuracağım.

Galerimize çok kısmını alabildik, burada Alvina’nın 2015 kıyafetlerinin şık tasarımlı birbirinden zarif ve kıyafetlerini görebilirsiniz.

Armine 2015 Yaz Elbise Kap Tunik

Armine giyimin en yeni çıkan koleksiyonundan en yeni tesettür kıyafetleri burda. 2015 armine ilkbahar yaz koleksiyonunda en güzel tesettür elbiseler, en güzel tesettür kaplar, en güzel tesettür pardüseler, en güzel tesettür feraceler, 2015 uzun etek modelleri, 2015 pantolon etek modelleri, 2015 tunik modelleri yine çok hoş, çok havalı. renklerin içinden en moda olanları seçilmiş ve en trend detaylar ile buluşturulmuş. 2015 yaz tesettür modası armine giyim ile daha güzel, daha şık ve daha genç tesettür..

Armine yeni sezon 2015 yaz koleksiyonu tunik modelleri

Armine 2015 Yaz Elbise Kap Tunik

en trendy kapalı hanım sen olmak istiyorsan tesettür giyim modellerini incele, mutlaka sana uygun parçalar bulacaksın!

2013 kap modelleri

uzun manşetli tesettür kıyafetleri 20132013 kap modelleri aylar öncesinde daha 2013 tesettür yeni sezonuna girmeden görücüye çıktı. Bilmiyorum bu giyim markaları onca modeli ve çeşidi daha yeni sezon açılmadan nasıl önceden müşterilerine sunabiliyor, yeni sezona ürünlerini nasıl bir iki sezon öncesinden hazırlayabiliyor, hatta katalog yapabiliyor?? 🙂 maşallah diyorum. çok yoğun çalışıyor olmalılar.

2013'ün en güzel ilkbahar yaz kapları

en trendy sen ol blog‘da bildiğiniz gibi tesettür giyim ürünleri de paylaşıyorum. şimdi yine bir tesettür kıyafeti olan kısa pardesüleri yani kapları seçtim sizler için. 2013 kap modelleri yeni sezonda yani 2013 ilkbahar yaz sezonunda oldukça renkli ve yazlık kumaşlarıyla kapalı hanımları bunaltmadan serin tutabilecek kadar güzel malzemelerden imal edilmiş. armine, kayra, setrms, zühre ve tekbir kap modelleri en beğendiğim koleksiyonlar oldu. birçok tesettür giyim markasının kap modellerini inceleyemedim tabi, belki inceleme şansım olsa onları da beğenirdim şimdi haksızlık olmasın 🙂 inceleyebildiklerimden en çok bu tesettür kap markalarını beğendim yani..

2013 kap modelleri

Okumaya devam et