Etiket arşivi: bu yılın tesettür modası

Armine 2015 Yaz Elbise Kap Tunik

Armine giyimin en yeni çıkan koleksiyonundan en yeni tesettür kıyafetleri burda. 2015 armine ilkbahar yaz koleksiyonunda en güzel tesettür elbiseler, en güzel tesettür kaplar, en güzel tesettür pardüseler, en güzel tesettür feraceler, 2015 uzun etek modelleri, 2015 pantolon etek modelleri, 2015 tunik modelleri yine çok hoş, çok havalı. renklerin içinden en moda olanları seçilmiş ve en trend detaylar ile buluşturulmuş. 2015 yaz tesettür modası armine giyim ile daha güzel, daha şık ve daha genç tesettür..

Armine yeni sezon 2015 yaz koleksiyonu tunik modelleri

Armine 2015 Yaz Elbise Kap Tunik

en trendy kapalı hanım sen olmak istiyorsan tesettür giyim modellerini incele, mutlaka sana uygun parçalar bulacaksın!

2013 kap modelleri

uzun manşetli tesettür kıyafetleri 20132013 kap modelleri aylar öncesinde daha 2013 tesettür yeni sezonuna girmeden görücüye çıktı. Bilmiyorum bu giyim markaları onca modeli ve çeşidi daha yeni sezon açılmadan nasıl önceden müşterilerine sunabiliyor, yeni sezona ürünlerini nasıl bir iki sezon öncesinden hazırlayabiliyor, hatta katalog yapabiliyor?? :) maşallah diyorum. çok yoğun çalışıyor olmalılar.

2013'ün en güzel ilkbahar yaz kapları

en trendy sen ol blog‘da bildiğiniz gibi tesettür giyim ürünleri de paylaşıyorum. şimdi yine bir tesettür kıyafeti olan kısa pardesüleri yani kapları seçtim sizler için. 2013 kap modelleri yeni sezonda yani 2013 ilkbahar yaz sezonunda oldukça renkli ve yazlık kumaşlarıyla kapalı hanımları bunaltmadan serin tutabilecek kadar güzel malzemelerden imal edilmiş. armine, kayra, setrms, zühre ve tekbir kap modelleri en beğendiğim koleksiyonlar oldu. birçok tesettür giyim markasının kap modellerini inceleyemedim tabi, belki inceleme şansım olsa onları da beğenirdim şimdi haksızlık olmasın :) inceleyebildiklerimden en çok bu tesettür kap markalarını beğendim yani..

2013 kap modelleri

Okumaya devam et

2013 model güzel tesettür elbiseler

ipek kadife pudra elbise

tesettür elbiseleri birkaç yıl öncesine kadar internetteki tesettür modasını yansıtan islami alışveriş siteleri şöyle dursun bırakın internetten bulmak, belirli semtler harici semtlerde mağaza mağaza dolaşarak dahi bulamazdı kapalı giyimi seven ve tesettürlü giyinen hanımlar.

turkuaz elbise 2013ancak şimdi tesettüre uygun çok güzel günlük olsun abiye olsun bir sürü çeşit var artık internetteki sanal mağazalarda bile. bu da kapalı elbiseleri tercih eden ve tesettürlü elbise modellerini kendine yakıştırmayı seven kadınlar için sevindirici bir gelişme.

2013 model güzel elbiselerde gözüme çarpan 2013 trendleri, bordo rengi, koyu yeşil rengi, lacivert rengi, peplum etekler ve peplum elbiseler, kamel etekler ve kalem elbiseler, bantlı elbiseler, asimetrik kesimler, bebe yakalı elbiseler, kloş etekli elbiseler, deri detaylı elbiseler ve deri elbiseler, ipek kadife kumaşlı elbiseler, karpuz ve prenses kollu elbiseler, ince altın (dore) rengi gold kemerler.

ne diyelim 2013 tesettür modasını yansıtan ve özellikle kaliteli, özel tasarımlı ayrıca en mühimlerinden biri de “uygun fiyatlı” bayan giyim modelleri satan islami alışveriş mağazalarının ve islami alışveriş internet sitelerinin çoğalmasını diliyoruz.

fotoğraflar islami giyim alışveriş sitesi modanisa.com ‘dan alıntıdır.