Etiket arşivi: gelinlik modelleri

indirimli gelinlikler oleg cassini’de!

en beğendiğim gelinlik markalarından biri olan oleg cassini online satışa özel 2012 gelinlik modellerinde %75’e varan indirimler yapmış. sonbahar ve kış gelinleri bu indirimi kaçırmasın derim. (oleg cassini koleksiyonlarındaki gelinlik modellerinin tesettüre uygun gelinlikleri bulunmuyor. belki daha sonraki yeni sezonlarında kapalı gelin adaylarını da düşünür ve oleg cassini koleksiyonları için tesettürlü gelinlik modelleri de tasarlarlar… yani umarız…)

indirimli gelinlikler oleg cassini’de!

en güzel gelinlikler

Zengini fakiri, genci yaşlısı durumu ne olursa olsun hemen hemen bütün gelinler elbetteki her zaman en güzel gelinlikler içinde girmek ister nikah/düğün salonuna. straplez, v yaka, kare yaka veya kalp yaka dekolteli gelinlikler daha çok açık giyinmekten rahatsız olmayan ve eğildiğinde göğüslerinin görünmesinden utanmayan gelinler için uygunken, bisiklet ve kayık yakalar daha kapalı bir gelinlik düşleyen gelinlerin tercihi oluyor. işte 2011’in en güzel gelinliklerinden sadece birkaçı.. düğün hazırlıkları konu başlığı altında, en güzel gelinlikler ve gelinlik modelleri resimlerimiz entrendysenol.com’da devam edecek..

en güzel gelinlikler

gelinlik modelleri

en yeni ve en güzel 2011 gelinlik modelleri straplez gelinlikler, kabarık gelinlikler, prenses modeli gelinlik, kap gelinlik modelleri. v yaka, kare yaka, yuvarlak yaka, kalp dekolteli gelinlik modelleri 2011 ve resimleri. en yeni trendler 2011 gelinlik modellerinde görülebiliyor. en trendy sen ol’daki diğer gelinlik modelleri

gelinlik modelleri