trendyol onitsuka tiger


trendyol.com'da %85 indirimli alışveriş için TIKLAYINIZ


etiket ‘trendyol spor ayakkabı modelleri’

trendyol onitsuka tiger

Monday, May 9th, 2011

trendyol asics onitsuka tiger

yeni moda trendyol asics onitsuka tiger bay bayan spor ayakkabı modelleri: ASICS, 1949 yılında Kobe’de erkek kadın spor ayakkabıları üreticisi olarak başladığı hayatında hep ileriye doğru giderek, bir yaşam tarzı olarak kendini konumlandırma başarısına ulaştı. Genç jenerasyonun spor sayesinde sağlıklı gelişimi ve yadsınamaz olumlu etkilerine inanan şirket, sadece aktif spor için değil, bir tarz olarak sportmenliğe ve harekete teşvik ediyor. Spor günlük yaşamımızda çok büyük bir yer kaplıyor, bunu “spor kültürü” kelime grubunun hayatımıza yerleşmesinden de anlıyoruz. Spor artık dünyada birleştirici bir unsur ve dünya barışı için de vazgeçilmez. Tüm dünya çapında insanları mutlu eden böyle bir fenomenden güç alan ASICS ve Onitsuka Tiger, Trendyol’a özel birbirinden ilgi çekici ve fonksiyonalitenin yanında stile de önem veren koleksiyonuyla sizlerle. trendyol asics onitsuka tiger

trendyol asics onitsuka tiger

trendyol spor ayakkabı modelleri 2011

Saturday, March 12th, 2011
asics onitsuka tiger spor ayakkabılar trendyol ayakkabı modelleri ve fiyatları

trendyol spor ayakkabılar asics ve onitsuka tiger 2011 spor ayakkabı modelleri en son çıkan en yeni moda spor ayakkabı modelleri trendyol.com’da.

asics ve onitsuka tiger

ASICS, 1949 yılında Kobe’de spor ayakkabıları üreticisi olarak başladığı hayatında hep ileriye doğru giderek, bir yaşam tarzı olarak kendini konumlandırma başarısına ulaştı. Genç jenerasyonun spor sayesinde sağlıklı gelişimi ve yadsınamaz olumlu etkilerine inanan şirket, sadece aktif spor için değil, bir tarz olarak sportmenliğe ve harekete teşvik ediyor. Spor günlük yaşamımızda çok büyük bir yer kaplıyor, bunu “spor kültürü” kelime grubunun hayatımıza yerleşmesinden de anlıyoruz. Spor artık dünyada birleştirici bir unsur ve dünya barışı için de vazgeçilmez. Tüm dünya çapında insanları mutlu eden böyle bir fenomenden güç alan ASICS ve Onitsuka Tiger, Trendyol’a özel birbirinden ilgi çekici ve fonksiyonalitenin yanında stile de önem veren koleksiyonuyla sizlerle. trendyol spor ayakkabı modelleri asics ayakkabı, onitsuka tiger spor ayakkabılar trendyol ayakkabı modelleri ve fiyatları. asics onitsuka tiger spor ayakakbılar şu anda trendyolda %90’a varan indirimlerle kampanyalı olarak satışta! trendyol alışveriş sitesinde nerdeyse ayda iki kez kampanyalı satılan asics ve onitsuka tiger markasının en güzel ve en son çıkan, en yeni spor ayakkabı modasının ayakkabılarını çok ucuza almak için trendyola üye olun. trendyol spor ayakkabılar

Trendyol Spor Ayakkabı Modelleri

Saturday, March 5th, 2011
Kappa Superga trendyol spor ayakkabı modelleri ayakkabıları

en yeni en ucuz trendyol spor ayakkabılar, en yeni trend yol trendyol spor ayakkkabı modelleri, en güzel kappa 2011 modelleri ve fiyatları, superga 2011 en yeni modelli ve fiyatı.

Kappa senelerdir sporculara eşlik eden benzersiz logosu ile biliniyor. Bu logo yüksek performans ve kaliteyi hem aktivite ve spor için hem de günlük yaşamlarında kullanabilmeleri için sunuyor ve güven veriyor. Spor dünyasındaki son trendleri de gözeterek oluşturulan günlük koleksiyonu tüm dünyadaki insanlara, özellikle casual giyim konusunda Kappa Aktif Spor kalitesini hayatlarının her alanına taşıma fırsatı veriyor. 1911 yılında İtalya’da , rahat ve sağlam ayakkabı yapma felsefesi ile kurulan SUPERGA,1925 yılında yaptığı 2750-cotu.canvas modeli İtalya’da yılda milyon çift ayakkabı satıyor. Gelinliklerin altına bile giyilen bu model, 30 derecede doğal sabun ile yıkanabiliyor. Tabanlarda en sağlam ve sıhhatli malzeme olan kauçuk kullanılan SUPERGA ayakkabılar yaz ve kış sezonunda birbirinden tamamen farklı materyaller kullanıyor. Daima rahatlığı ön planda tutan Superga, günümüz modası olan lastik tabanlı ayakkabıları 1925 yılından bu yana yaparak diğer üreticilere de ilham kaynağı olmuştur. Bütün dünyaya yayılan “Bez Ayakkabı” çılgınlığı, Türkiye’de de Superga ile çok çabuk eskimeyen,kaliteli ve rengarenk ayakkabılarıyla Trendyol’a özel fırsatlarla…

Kappa & Superga trendyolda

le coq spor ayakkabılar

Tuesday, March 1st, 2011

le coq sportif ayakkabılar bugün trendyolda. trendyolda alışveriş ve üyelik tamamen ücretsiz. trendyoldaki ayakakbı markaları; dünyaca ünlü tanınmış markalardır. outlet fiyatına özel tasarımları ve seçkin markaları alışverişin yeni yolu trendyol.com ile %85’e varan süper indirimlerle çok ucuza satın alabilirsiniz.

Le Coq Sportif trendyol ayakkabıları: Sporda kalite ve rahatlığı bir arada arayanlar şimdi Fransızların ünlü horozu Le Coq Sportif ile aradığı rahatlığa kavuşacak. Forma girmek, formda kalmak ya da hayatına sportif detaylar katmak isteyenler bu fırsatı kaçırmayın!

Le Coq Sportif

en yeni spor ayakkabılar

Thursday, February 17th, 2011

Lotto, italyan ayakkabıları, lotto ayakkabı modelleri ve fiyatları, spor ayakkabilar, trendyol ayakkabı fiyatları, trendyol ayakkabı, lotto ayakakbıları, lotto spor ayakkabı çeşitleri, italyan ayakkabı markaları.

Lotto Performans ve günlük sportif giyimin İtalyan ayakkabı markalarından Lotto, bu kulvarındaki koşusuna 1973 yılında, İtalya’nın Montebelluna kentinde başladı. Önce tenis ayakkabısı alanında uzmanlaştı. Ardından futbol, basketbol, voleybol, tekstil ve aksesuar ürünlerini de ürün gamına ekleyerek tam konseptli bir spor markasına dönüştü. Günümüzde Lotto, dünya genelinde 80 ülkede; profesyoneller için; kalite, teknolojik donanım, yenilikçilik ve performans, spor giyinmeyi sevenler için ise; İtalyan estetiği, sade şıklık, rahatlık ve dayanıklılık anlamına gelmekte. Lotto şimdi çok özel fırsatlarla, alışverişin yeni yolu Trendyol’da.

Trendyol Lotto Ayakkabı